Kostelec

Bělehradská 23

120 00 Praha 2

poptavka@soneko.cz

Telefon/Fax: 321 679 828

Profil společnosti

Společnost SONEKO s.r.o. je jednou z největších zakázkových truhláren v Praze s vlastními výrobními provozy umístěnými v Kostelci nad Černými Lesy. Společnost byla založena v roce 1992 v pronajatých prostorech na Praze 4 třemi truhláři pány Součkem, Němcem a Koudelkou.

V roce 1994 zakoupila společnost od restituenta místní truhlářský provoz v Kostelci nad Černými Lesy za účelem vybudování nových vlastních výrobních prostor, umožňujících další rozvoj firmy.

V roce 1995 provedla kompletní rekonstrukci těchto objektů, včetně výstavby nové výrobní haly pro truhlářskou výrobu. Na uvedenou rekonstrukci a výstavbu společnost čerpala úvěr od Komerční banky, který již splatila v řádných splátkových termínech. V roce 2003 společnost zakoupila další objekty pro rozšíření truhlářské výroby a založení výroby zámečnické.

Společnost SONEKO s.r.o. je ryze českou firmou.

Společnost zařizuje interiéry bank, společenských prostor, hotelů, restaurací, prodejen, rodinných domů a bytů. Základním cílem společnosti je poskytnutí kompletních služeb, dle požadavků zákazníka od architektonických řešení, vypracování projektů, výrobu až po následné montáže v místě realizace.

Pro maximální podporu zákazníků byl v roce 2005 založen v rámci společnosti samostatný ateliér, tvořený projekčním oddělením, které navrhuje projekty interiérů na základě požadavků zákazníků a produkčním oddělením, které zajišťuje koordinaci veškerých profesí podílejících se na realizaci projektů vlastních, i zadaných zákazníkem. V rámci produkční činnosti zajišťujeme výběrová řízení pro nákup solitérního nábytku či zajištění dodávek od českých i světových výrobců nábytku.

Výroba je technicky i personálně vybavena na produkci převážně atypického nábytku a stavebně truhlářských výrobků vyššího standardu. Tyto produkty jsou dodávány s širokým spektrem služeb od zaměření v interiérech, až po konečnou realizaci s následným záručním a pozáručním servisem.

Technologické zázemí společnosti umožňuje vyrábět z truhlářských materiálů od renomovaných dodavatelských firem dle požadavků zákazníka. Výrobky mohou být doplněny zámečnickými a sklenářskými doplňky.